A101 Okul Malzemeleri 2017 - Okul Eşyaları - Aktüel Ürünler

Sponsor Linkler
Home / Aktüel Ürünler / A101 Okul Malzemeleri 2017

A101 Okul Malzemeleri 2017

Okulların açılmasıyla birlikte A101 Okul Malzemeleri 2017 yılının bu markette beklenen ve en fazla rağbet gören katalog ürünlerinden olmuştur. Kaliteli ürünleri uygun fiyata müşterilerine sunan a101 bu hafta öğrencileri de unutmayıp bol seçenekli kırtasiye ürünlerini mağazalarında satışa sundu.

Okulların açılması öğrenciler için bir heyecan, veliler için ayrı bir heyecan ve telaş demektir. Heleki ilköğretime başlanıyorsa telaş ve özen dahada katlanır. Okula başlayan her öğrencinin temel olarak ihtiyacı olacak ürünleri a101 okul eşyaları kategorisinde bu hafta velilere sundu. Kataloğumuzun ilk sayfasında telli, telsiz, ayraçlı, kareli, çizgili, not, resim defteri olmak üzere birçok farklı çeşit renk renk defter bulunmakta. Diğer sayfa ise daha çok lise ve üniversite aşaması için gerekli malzemeleri kapsamakta. Hesap makinesi, Makas, cetvel seti, pergel, zımba, daksil, mantar pano bu ürünlerin bazıları. Öncelikle şunu söylemeliyizki ürünler kırtasiye ürünlerinden daha kaliteli ve kesinlikle daha uygun fiyatlı.

Ilköğretime başlayan öğrenciler için olmazsa olmaz diğer bir kategori ise resim, çizim ürünleridir. A101 okul malzemeleri kataloğunda bu bölüme ayrı bir sayfa oluşturmuş. Kuru boya, sulu boya, pastel boya gibi çeşit çeşit her alana hitap eden bu ürünleri bu hafta a101 mağazalarından satın alabilirsiniz. Bir diğer en çok ihtiyaç duyulan ürün tabiki çantadır. Bu konuda a101 okul çantası kırtasiye ürünleri kataloğunda geçen hafta birkaç çeşit güzel çanta satışa sunmuştu. Bu hafta çantaları kataloglarda göremiyoruz ancak yinede mağazalara gidip kontrol etmenizde yarar var. Ayrıca okullar geçen hafta açıldı, kırtasiye kataloğu geçen hafta paylaşıldı, bu yanlış katalogmu diye düşünmeyin çünkü yoğun ilgi sebebiyle birçok kırtasiye ürününü a101 okul ürünleri raflarında bu hafta da bulabilirsiniz.

Okulların başlamasından sonra en son işlem okul alışverişidir. Bir sürü masrafın üstüne son masraf için dahada gereksiz masraf yapmayın ve A101 Okul Malzemeleri 2017 kataloğuna mutlaka göz atın. Dilerseniz aynı ürünlerin kırtasiye fiyatlarını öğrenin, böylece a101 mağazalarında ne kadar uygun fiyatlara satıldığını anlayacaksınız. Şimdi bu hafta satışa sunulan okul kategorisindeki ürünlerin kataloglarını paylaşalım.

A101 Okul Malzemeleri 2017A101 Okul Eşyaları 2017A101 Okul Malzemeleri Aktüel 2017

Son olarak, eğer ihtiyacınız olan ürün kataloglarda yer almıyorsa mutlaka a101 mağazalarına uğrayarak yinede kontrol edin. Çünkü geçen hafta a101 okul malzemeleri kategorisinde birçok ürün vardı ve belki hala satışı devam ediyor olabilir.

About admin

İlginizi Çekebilir

A101 Aktüel Ürünler 26 Ekim 2017 Televizyon

A101 26 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni indirimlerle, A101 26 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu …

One comment

  1. Özellikle kırtasiye ürünleri bu haftanın harika fırsatıydı. Umarım en kısa sürede yine tekrarlanır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir