Bim Aktüel 11 Ağustos 2017 - Aktüel Ürünler

Sponsor Linkler
Home / Aktüel Ürünler / Bim Aktüel 11 Ağustos 2017

Bim Aktüel 11 Ağustos 2017

Toptan fiyatına perakende satış mağazaları olan Bim Aktüel 11 Ağustos 2017 bu hafta yine birbirinden güzel fırsatlarla hesaplı alışverişin keyfini bizlere yaşatacak gibi. Hepimizin bildiği gibi artık her cuma günü indirimin günü. Özellikle gıda ürün yelpazesi geniş olan bim aktüel kendine özel üretim yapan markalarla da biliniyor.

Her hafta hesaplı ürünleri yanı sıra bim aktüel kataloglarında özellikle ev geneli ve mutfaklarımızda kullandığımız ürünler hesaplı fiyatlarıyla görücüye çıkıyor. Bildiğimiz gibi ev için devamlı ve en fazla gider olan bölüm mutfaktır. Bu sebeple alacağımız gıda ve mutfak gereçleri ürünlerinin kalitesinin yanı sıra hesaplı olmasına da dikkat etmeye çalışıyoruz. Hesaplı ürün kalitesiz diye bir algı var fakat bim mağazalarında böyle bir durum yok. Ürün çeşitlerinin hepsi belli kalitesi belli bir standartlarda ve diğer bildiğiniz pahalı marketler seviyesindedir. Bunun yanı sıra mağaza zincirlerinin sık olması ve ayrıca bimcell diye bir diğerlerine nazaran çok çok hesaplı bir operatör olarak ta hizmet vermesi tercih sebeplerindendir. Bahsi geçmişken konuya değinelim, bimcell özellikle telefon ekranında bimcell olarak yazacağı için alay konusu olabiliyordu. Fakat insanlar aynı hizmeti başka bir operatörden 30 tl ye alıyorken bimcell den 10 tl ye alabileceğini öğrenince bu düşünce kırıldı ve bimcell’in büyük bir kitlesi oluştu.

Bim Aktüel 11 Ağustos 2017 Ürünleri

Bim Aktüel 11 Ağustos 2017 kataloğunda bu hafta ilk olarak dikkat çekmek istediğim ürün Iphone şarj kablosu ve earpods kulaklık. Bim yine bizleri şaşırtarak harika bir kampanya yapmış ve telefoncularda sahtelerinin satıldığı fiyata bizlere orjinal apple ürünleri alma fırsatını sağlamıştır. Bu ürünleri şuan ihtiyacınız olmasa bile mutlaka almanızı öneririm, alın kenarda yedek olarak bulunsun powerbank’ınız için kullanırsınız, arabanız için kullanırsınız. Bilhassa earpods kulaklığı sakın kaçırmayın, bu fiyata bir daha böyle bir kulaklığı bulamayabilirsiniz. Herhangi bir teknoloji markete bile gittiğinizde adını daha önce duymadığımız kulaklıklar bile 30-40 TL iken 55 TL apple bedava durumunda oluyor.

Bim Aktüel 11 Ağustos 2017

About admin

İlginizi Çekebilir

A101 Aktüel Ürünler 26 Ekim 2017 Televizyon

A101 26 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni indirimlerle, A101 26 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir